Devil Hunter X

Devil Hunter X 1.0.0

Zapoluj na potwory w świecie fantazji

Zalety

  • Dobra grafika
  • Styl manga
  • Różnorodność scenerii i postaci
  • Dobrze zaprojektowany świat fantazji

Wady

  • Nie wykryto

Doskonały
9

Devil Hunter X to gra platformowa, w której zwalczasz potwory ze świata fantazji. Scenerie i postacie w stylu manga spodobają się fanom japońskich komiksów. Jeśli masz ochotę na fantastyczną przygodę, pobierz Devil Hunter X dla telefonów Java.

Miasto Alunt otoczone zostało przez straszliwe potwory. Mieszkańcy poprosili Cię o pomoc w uwolnieniu miasta od zagrożenia. Przy pomocy miecza i magicznych mocy musisz wypełnić to niebezpieczne zadanie. Gra jest rozbudowaną platformówką, obfitującą w fantastyczne postacie, pułapki oraz magiczne bonusy do zebrania. Rozgrywkę podzielono na misje, w każdej z nich zwalczasz innego potwora.

Platformówka Devil Hunter X ma dobrą, jak na gry Java grafik,ę osadzoną w stylistyce japońskiej sztuki manga. Również animacja zasługuje na pochwałę, jest płynna i naturalna. Grywalność jest bardzo mocną stroną Devil Hunter X. Sceneria ciągle się zmienia, pojawiają się nowe zagrożenia - nie można narzekać na brak urozmaiceń.

Jeśli szukasz platformówki osadzonej w świecie manga, pobierz Devil Hunter X dla telefonów Java. Atrakcyjne scenerie oraz obfitująca w urozmaicenia akcja to nie jedyne atuty tej gry.

Devil Hunter X

Download

Devil Hunter X 1.0.0

Opinie użytkowników o Devil Hunter X